SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Language
fil: Wika

en: English
fil: Ingles

en: German
fil: Aleman
