SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Language
is: Mál

en: Other
is: Annað

en: English
is: Enskt

en: French
is: Franskt

en: German
is: Týskt

en: About
is: Um
