SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Language
fy: Taal

en: English
fy: Ingelsk

en: French
fy: Frânsk

en: German
fy: Dútsk
