SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: On
gl: Activo

en: Layout
gl: Disposición

en: Off
gl: Desactivado

en: Other
gl: Outro

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Server
gl: Servidor

en: German
gl: Alemán

en: About
gl: Información
