SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: On
hr: Uključi

en: Other
hr: Ostalo

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: German
hr: Njemački

en: About
hr: Opis
