SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: On
hu: Be

en: 30 Minutes
hu: 30 perc

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Off
hu: Ki

en: Other
hu: Egyéb

en: Display title
hu: Cím megjelenítése

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: 1 Minute
hu: 1 perc

en: 2 Minutes
hu: 2 perc

en: 5 Minutes
hu: 5 perc

en: 10 Minutes
hu: 10 perc

en: 3 Minutes
hu: 3 perc

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: German
hu: német

en: About
hu: Leírás
