SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: On
is: Virkjað

en: Layout
is: Útlit

en: Off
is: Af

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: German
is: Þýska

en: About
is: Um

en: 4 Minutes
is: 4 mínútur
