SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Other
jv: Liyané

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: About
jv: Ngenani
