SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: On
ka: ჩართვა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Other
ka: სხვა

en: Display title
ka: სათაურის ჩვენება

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: German
ka: გერმანული
