SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Other
kk: Басқа

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: German
kk: Неміс
