SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: About
km: អំពី
