SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
