SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Other
ku: هیتر

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: German
ku: ئەلمانی

en: About
ku: دەربارە
