SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: German
mn: Герман
