SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: On
mr: वर

en: 30 Minutes
mr: ३० मिनिटे

en: Layout
mr: मांडणी

en: Off
mr: बंद

en: Display title
mr: शीर्षक प्रदर्शन

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: German
mr: जर्मन
