SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Other
my: အခြား

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: About
my: အကြောင်း
