SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Language
nl: Taal

en: On
nl: Aan

en: Layout
nl: Lay-out

en: Off
nl: Uit

en: Other
nl: Andere

en: Display title
nl: Titel weergeven

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: German
nl: Duits

en: About
nl: Over

en: System settings
nl: Systeeminstellingen
