SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Language
nn: Språk

en: On
nn: På

en: Off
nn: Av

en: Other
nn: Andre

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: German
nn: Tysk
