SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Language
pl: Język

en: On
pl: Włączony

en: Layout
pl: Układ

en: Off
pl: Wyłączony

en: Other
pl: Inne

en: Display title
pl: Wyświetlana nazwa

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Server
pl: Serwer

en: German
pl: Niemiecki

en: About
pl: O stronie
