SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Other
ps: نور

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: About
ps: په اړه
