SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: On
ro: Pornit

en: Layout
ro: Prezentare

en: Off
ro: Oprit

en: Other
ro: Altele

en: Display title
ro: Afișează titlul

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: German
ro: Germană

en: About
ro: Despre
