SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Layout
sl: Postavitev

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: About
sl: O modulu
