SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Other
sq: Tjetër

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: German
sq: Gjermanisht

en: About
sq: Informacione
