SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: Other
sv: Övriga

en: Display title
sv: Titel för visning

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: German
sv: Tyska

en: About
sv: Om
