SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: On
ta: சரி

en: Off
ta: இல்லை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Display title
ta: காட்சி தலைப்பு

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: About
ta: பற்றி
