SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: On
th: เปิด

en: Off
th: ปิด

en: Other
th: อื่นๆ

en: Display title
th: แสดงชื่อเรื่อง

en: About
th: เกี่ยวกับ
