SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Other
ug: باشقا

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: About
ug: ھەققىدە
