SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Language
uk: Мова

en: On
uk: Увімкнено

en: 30 Minutes
uk: 30 хвилин

en: Layout
uk: Макет

en: Off
uk: Вимкнено

en: Other
uk: Інше

en: Display title
uk: Показати заголовок

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: 1 Minute
uk: 1 хвилина

en: 2 Minutes
uk: 2 хвилини

en: 5 Minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 Minutes
uk: 10 хвилин

en: 3 Minutes
uk: 3 хвилини

en: Server
uk: Сервер

en: German
uk: Німецька

en: About
uk: Про модуль

en: System settings
uk: Системні налаштування
