SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: Display title
ur: عنوان دکھائیں

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: German
ur: جرمن
