SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: On
vi: Bật

en: Layout
vi: Bố cục

en: Off
vi: Tắt

en: Other
vi: Khác

en: Server
vi: Máy chủ

en: About
vi: Giới thiệu

en: System settings
vi: Thiết lập hệ thống
