SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: On
ar: في

en: Layout
ar: التنسيق

en: Off
ar: إيقاف

en: Other
ar: آخر

en: Display title
ar: عرض العنوان

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: German
ar: ألمانية

en: About
ar: حول
