SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: On
az: Aktiv

en: Layout
az: Şablon

en: Off
az: Söndürülüb

en: Other
az: Digər

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: English
az: İngilis

en: German
az: Alman

en: About
az: Haqqında
