SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: On
be: На

en: 30 Minutes
be: 30 Хвілін

en: Other
be: Іншыя

en: Display title
be: Паказаць загаловак

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: German
be: Нямецкая

en: About
be: Аб
