SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Other
cs: Jiné

en: Display title
cs: Zobrazit nadpis

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: German
cs: Německy

en: About
cs: Popis
