SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Language
fr: Langue

en: On
fr: Activé

en: Layout
fr: Mise en page

en: Off
fr: Désactivé

en: Other
fr: Autre

en: Display title
fr: Afficher le titre

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Server
fr: Serveur

en: German
fr: Allemand

en: About
fr: À propos
