SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: On
gu: ચાલુ

en: Other
gu: અન્ય

en: Display title
gu: શીર્ષક પ્રદર્શિત કરો

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: About
gu: વિશે
