SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: On
he: פעיל

en: Layout
he: פריסה

en: Off
he: כבוי

en: Other
he: אחר

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Server
he: שרת

en: German
he: גרמנית

en: About
he: אודות
