SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Language
hi: भाषा

en: On
hi: चालू

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Off
hi: बंद

en: Other
hi: अन्य

en: Display title
hi: प्रदर्शन शीर्षक

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: German
hi: जर्मन

en: About
hi: के बारे में
