SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: On
ht: Ouvè

en: Off
ht: Fèmen
