SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: German
hy: Գերմաներեն
