SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Language
id: Bahasa

en: On
id: Pada

en: Layout
id: Tata letak

en: Off
id: Matikan

en: Other
id: Lainnya

en: Display title
id: Judul tampilan

en: English
id: Bahasa Inggris

en: About
id: Tentang
