SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: Language
it: Lingua

en: On
it: Acceso

en: Off
it: Spento

en: Other
it: Altro

en: Display title
it: Titolo mostrato

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: German
it: Tedesco

en: About
it: Informazioni
