SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Language
ja: 言語

en: On
ja: オン

en: 30 Minutes
ja: 30分

en: Layout
ja: レイアウト

en: Off
ja: オフ

en: Other
ja: その他

en: Display title
ja: タイトルを表示

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: 1 Minute
ja: 1分

en: 5 Minutes
ja: 5分

en: Server
ja: サーバー

en: German
ja: ドイツ語

en: About
ja: アバウト
