SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: On
lt: Įjungta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Off
lt: Išjungta

en: Other
lt: Kiti

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: English
lt: Anglų

en: About
lt: Apie
