SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: On
lv: Aktīvs

en: 30 Minutes
lv: 30 minūtes

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Other
lv: Citi

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: German
lv: Vācu

en: About
lv: Par
