SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Language
mg: Teny

en: English
mg: Anglisy
