SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: On
ml: ഓൺ

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍
