SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: German
ne: जर्मन
