SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Language
oc: Lenga

en: On
oc: Activat

en: Layout
oc: Afichatge

en: Off
oc: Desactivat

en: Other
oc: Autre

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: German
oc: Alemand

en: About
oc: A prepaus
