SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Type
pt: Tipo

en: Language
pt: Idioma

en: On
pt: Habilitado

en: 30 Minutes
pt: 30 Minutos

en: Off
pt: Desligado

en: Other
pt: Outros

en: Display title
pt: Exibir título

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: German
pt: Alemão

en: About
pt: Sobre
